Deniz Feneri olarak yıllardır kurban emanetlerinizi gönüllülerimiz, personelimiz ve ülkelerde çalıştığımız partner kuruluşlar eliyle bizzat seçiyor ve satın alıyoruz. Kurban kesimlerine iştirak ediyoruz. Kesimlerde temizliğe, İslami kurallara hassasiyet gösteriyor, hissedar isimlerini kameraya karşı okuyup kayıt altına alıyoruz.

SİNOP İMAM HATİP LİSESİ 18. MEZUNLAR BULUŞMASINI GERÇEKLEŞTİRDİ SİNOP İMAM HATİP LİSESİ 18. MEZUNLAR BULUŞMASINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Etleri gittiğimiz bölgelerdeki ihtiyaç sahiplerine dağıtıyoruz.

Bu dünyada bir yoksulu mutlu etmek kadar mutluluk verecek çok az şey bulunmaktadır. Yardıma muhtaç kişilerin yüzünde tebessüm oluşturmak bir insanın hissedebileceği en güzel duygudur.

Sizler de yardıma muhtaç insanların yüzünde gülümsemeye neden olmak için bağışta bulunabilirsiniz.

Kurbanlar Nerede Kesilecek ?

Sinop bölgesinden toplanan bağışlar, dünyanın en fakir 5. Ülkesi olarak bilinen Çad'ın en mahrum bölgesi Abeşe'de ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

Sinop'tan Nasıl  Bağış Yapabilirsiniz?

Sinop ili, Kastamonu Temsilciliği işbirliği ile faaliyet göstermektedir. Derneğin kurumsal resmi hesabı üzerinden bağışlar alınıyor.

Deniz Feneri Derneği çalışmalarını gönüllüler aracılığıyla yürütmektedir.  Sinop gönüllümüz, öğretmen Şükrü Eraltan'dır.

İrtibat: 0505 691 62 03

Deniz Feneri Yardımlaşma Derneği

İBAN TR820020900000009999000039

Editör: Mustafa Usta