Ak Parti Sinop'ta düzenlediği aday tanıtım toplantısı ile İlçe Belediye Başkan adaylarını açıkladı.

AK Parti Sinop İl Başkanlığı, Sinop Kültür Merkezi’nde düzenlenen aday tanıtım toplantısı ile 31 Mart 2024 mahalli ve idari seçimleri için ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı.
Aday tanıtım toplantısına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Çevre Şehir ve Kültür Başkanı Çiğdem Karaaslan, belediye başkan adaylarının kente ve ilçelere hayırlı olmasını diledi. Toplantıda konuşan AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu, “Türkiye yüzyılı Sinop için yeni bir dönemin başlangıcı olacak tarihinden kültürüne sanatından sporuna doğasına denizine dokusuna kısacası Sinop’un geleceğine sahip çıkıyoruz. Bu şehri yönetmek   ekip işi, insanını anlamak gönül işi geleceğini tasarlamak   sevda işi, Sinop’un kaybedecek bırakın 5 yılı tek bir günü bile yoktur. Bu şehrin sorunlarını biliyoruz sokak sokak geziyoruz halkın sorunlarını dinliyoruz, çözümler üretiyoruz. Adil- yenilikçi- şeffaf çağdaş- güçlü- dinamik belediyecilik anlayışı ile halka hizmetkar olmaya geliyoruz. Anneler değişim istiyor, gençler değişim istiyor, esnaf değişim istiyor.  Sinop hizmet bekliyor bugün birlik olma günü Sinop’u yönetmek için sizden yetki istiyorum. Tüm ilçe belediye başkanlarımıza başarılar diliyorum Cumhur İttifakı belediye başkanı olarak Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Doktor Devlet Bahçeli’ye, Cumhurbaşkanımız ve AK parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bizi bu göreve layık gördükleri için teşekkür ediyor hepinizi sevgi saygı ve muhabbetle selamlıyorum.” İfadelerinde bulundu.

Toplantıda, AK Parti'nin, 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Genel seçimlerinde belediye başkan adaylarının, Gerze’de, Hüseyin Yüksek, Durağan’da, Necmettin Ermiş, Saraydüzü’nde, Hasan Peker, Ayancık’ta, Aslan Özdemir, Boyabat’ta, Ferhat Yıldız, Türkeli’de, Veysel Şahin, Erfelek’te, Mehmet Uzun, Dikmen’de, Adnan Acar olduğu açıklandı.

SİNOP’TA TARIM ARAZİSİNDE YANGIN SİNOP’TA TARIM ARAZİSİNDE YANGIN

Editör: Mustafa Usta