SİNOP İMAM HATİP LİSESİ 18. MEZUNLAR BULUŞMASINI GERÇEKLEŞTİRDİ SİNOP İMAM HATİP LİSESİ 18. MEZUNLAR BULUŞMASINI GERÇEKLEŞTİRDİSinop’ta meydana gelen kazada 1 kişi traktörün altında kalmaktan son anda kurtardı.

Edinilen bilgiye göre kaza, Bostancılı Mahallesi Huzurevi mevkiinde saat 12.00 saatlerinde meydana geldi. 57 AJ 802 plakalı traktör sürücüsü Şerafettin Çetinkaya, köyünde bazı yolların çamurlu olmasından dolayı traktörüyle belediyenin bıraktığı asfalt kırıklarını alarak yola dökmek istedi. Çetinkaya, bu sırada yolun çamur olmasından dolayı traktörü ile birlikte yolun soluna devrildi. Meydana gelen kaza sonrası sürücü son anda yara almadan kurtulurken, belediye ekiplerinden malzeme desteği istedi.

Kaza sonrası konuşan Şerafettin Çetinkaya; “Belediyenin asfalt kırıklarını getirip bataklık olan yerlere dökmek için uğraşıyordum. Traktörle yoldan geçtiğim esnada da traktörüm devrilerek yan döndü. Belediyeden bir hizmetimiz yok. Biz bu yola malzeme istiyoruz. Yol çamur olduğundan dolayı koyunlarım da geçemiyor yoldan. Biz bu yola belediyeden malzeme desteği istiyoruz. “ ifadelerine yer verdi.

Editör: Mustafa Usta