Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir, Türkeli ilçesinde yapılması planlanan yeni Türkeli Meslek Yüksekokulu(MYO) kampüs yerleşkesi için incelemelerde bulundu.


Rektör Prof. Dr. Şakir Taşdemir, Türkeli'de yapılması planlanan yeni Türkeli Meslek Yüksekokulu kampüs yerleşkesi için İlçe Kaymakamı Mesut Ozan Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, MYO eğitim ve öğretim kapasitesini geliştirecek ve ilave bölümler açılmasına olanak sağlayacak yeni kampüs yerleşkesi çalışmaları için istişarelerde bulundular.


Ziyaret sonrası Belediye Başkanı Veysel Şahin, Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir ve üniversite yönetiminden oluşan heyet, Türkeli Kaymakamı Mesut Ozan Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Turan Yıldırım, AK Parti Türkeli İl Genel Meclis Üyesi Bilal Öztürk ile birlikte yüksekokul kampüsü yerleşkesi yapımı için ilçemize mahalle olarak yeni bağlanan Yalı Mahallesi'nde incelemelerde bulundular.

DALGIÇLARIN DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİ SIRASINDA GEZİ TEKNESİ PANİĞİ DALGIÇLARIN DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİ SIRASINDA GEZİ TEKNESİ PANİĞİ

İHA

Editör: Mustafa Usta