Sinop Valisi Dr.Mustafa Özarslan, ''Sinopumuzu Tanıyalım'' projesi kapsamında Gerze ve köylerinden gelen öğrencilerle bir araya geldi.

Vali Özarslan, Gerze ve köylerinden gelen öğrencileri makamında ağırladı. Eşi Reva Beray Özarslan, ile birlikte öğrenciler ile sohbet eden Vali Özarslan, öğrencilere Sinop hakkında merak ettiklerini sordu. Ardından Kültür Turizm İl Müdürü Metin Süren, tarafından öğrenciler bilgilendirildi. Vali Özarslan, tarafından öğrenciler ve öğretmenlere hediyeler takdim edildi. Sonrasında Valilik Toplantı Salonunda öğrenciler ve öğretmenler ile birlikte kahvaltı yapan Özarslan, öğrencilere hayallerindeki mesleklerini sorarak bu konu hakkında sohbet etti.

Gün boyu sürecek olan programda öğrenciler Sinop'ta bulunan müzeler başta olmak üzere Alaattin Camisi, Pervane Medresesi, Seyit Bilal Türbesi, Dr. Rıza Nur Kütüphanesi gibi tarihi ve turistik yerleri ziyaret ederek yakından tanıma fırsatı buldu.

SİNOP İMAM HATİP LİSESİ 18. MEZUNLAR BULUŞMASINI GERÇEKLEŞTİRDİ SİNOP İMAM HATİP LİSESİ 18. MEZUNLAR BULUŞMASINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Editör: Mustafa Usta