Sinop’un Boyabat ilçesinde meydana gelen kazada yaşamını yitiren sağlık personeli Ender Çoraklı için tören düzenlendi.

Dün sabah Sinop-Boyabat Yolunda meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren kaybeden Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi sağlık personeli Ender Çoraklı mesai arkadaşları tarafından son yolculuğuna uğurlandı. Ender Çoraklı, Dr. Sena Sakin ve Dr. Mehmet Turan Yazlak için devlet hastanesinde tören düzenlendi. Sağlık personelleri görevleri başında hayatını kaybeden arkadaşları için gözyaşı dökerken ailesine başsağlığı diledi. Burada edilen dualar sonrasında Ender Çoraklı’nın naaşı tören ve cenaze namazı için Boyabat Kent Meydanı’na getirildi. Kent Meydanı'nda düzenlenen törenlerin ardından cenaze, Saraydüzü Korucuk Köyü’nde Sinop İl Müftüsü Paşa Bektaş tarafından edilen dualarla, mesai arkadaşlarının ve sevenlerinin gözyaşları eşliğinde toprağa verildi.

TÜRKİYE'NİN İŞSİZLİK ORANI EN DÜŞÜK İLİ SİNOP: EMEKLİ ŞEHRİ VE GENÇ NÜFUS AZ TÜRKİYE'NİN İŞSİZLİK ORANI EN DÜŞÜK İLİ SİNOP: EMEKLİ ŞEHRİ VE GENÇ NÜFUS AZ

Törene Ender Çoraklı’nın ailesi başta olmak üzere Sinop Vali Yardımcısı Abdullah Şahin, Sinop İl Müftüsü Paşa Bektaş ve vatandaşlar katıldı.

 

Editör: Mustafa Usta