SİNOP’TA BİR KİŞİNİN ÜST ARAMASINDAN UYUŞTURUCU ÇIKTI SİNOP’TA BİR KİŞİNİN ÜST ARAMASINDAN UYUŞTURUCU ÇIKTISinop Valisi Mustafa Özarslan, Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel ve cemiyet üyesi gazetecileri ziyaret etti.

Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyetinde gerçekleşen ziyarette açıklamalarda bulunan Sinop Valisi Mustafa Özarslan; “Şehrin yönetici gruplarıyla tanışıyoruz. Hoş geldiniz ziyaretlerim halen devam ediyor. Türk geleneğinde hoş geldiniz ziyaretlerini sürdürüyorlar. O ziyaretler sırasında sohbet edip, yönetici grup amirleriyle bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Vatandaşlarımız belki de bu ziyaretlerin çok kısa ve rutin bir ziyaret olduğunu düşünüyorlardır ama öyle değil. Biz bu görüşmelerimizden sonra asıl gündemimiz olan Sinop’a dönüyoruz. Sinop’un ekonomisini, ticaretini, balıkçılığını, tarımını, eğitimini her bakımdan konuşuyoruz. Biz yöneticilerimizle görüşüyoruz ama önemli olan vatandaşın ne düşündüğü. Sahaya da çıkarak oradan bilgileri kontrol ediyoruz. Bu şekilde 40 günün verimli geçtiğini düşünüyorum. “ifadelerine yer verdi.

Ziyaret sonunda Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel, Sinop Valisi Mustafa Özarslan’a ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Editör: Mustafa Usta