TÜRKİYE'NİN İŞSİZLİK ORANI EN DÜŞÜK İLİ SİNOP: EMEKLİ ŞEHRİ VE GENÇ NÜFUS AZ TÜRKİYE'NİN İŞSİZLİK ORANI EN DÜŞÜK İLİ SİNOP: EMEKLİ ŞEHRİ VE GENÇ NÜFUS AZSinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan, Sinop Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Burcu Gürsu ile birlikte 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan, Sinop Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Burcu Gürsu ile birlikte 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek Cemiyet Başkanı Cengiz Demirel ve Cemiyet Üyeleri ulusal ve yerel basın temsilcileriyle Sinop’ta yürütülen kamu hizmetlerine ilişkin görüş alışverişinde bulunan Vali Özarlslan, basın mensuplarının vatandaşların kamu hizmetlerine ilişkin şikayet, eleştiri ve yorumlarıyla ilgili fikirlerini yansıtmalarından istifade ettiğini belirtip, göstermiş oldukları  misafirperverlikten dolayı kendilerine teşekkür etti.

Ziyaret sonunda 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel ve cemiyet üyesi gazeteciler ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan’a teşekkürlerini sundu.

Editör: Mustafa Usta