Saadet Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Barbaros Baltacı, “Sinop'ta yaptığımız çalışmalar ve halkımızın büyük teveccühü birilerini o kadar çok rahatsız etti ki pankartlarımızı kesmeye karar işi vardırdılar. Buradan yetkililere sesleniyorum devletin gücünü kullananlara, siyasi nüfus kullanarak kurumları etkisi altına almaya çalışanlara müsaade etmeyin.” Dedi.

Saadet Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Barbaros Baltacı, partisinin reklam panolarının kesildiğini iddia ederek açıklamalarda bulundu. Baltacı, şöyle konuştu.

SİNOPLU KORE GAZİSİ VEFAT ETTİ SİNOPLU KORE GAZİSİ VEFAT ETTİ

“Sinop'ta yaptığımız çalışmalar ve halkımızın büyük teveccühü birilerini o kadar çok rahatsız etti ki pankartlarımızı kesmeye karar işi vardırdılar. Buradan yetkililere sesleniyorum devletin gücünü kullananlara, siyasi nüfus kullanarak kurumları etkisi altına almaya çalışanlara müsaade etmeyin. Devlet hepimizin devleti, hukuk hepimize lazım. Saadet Partisi olarak önce Allah'ın izni sonra Sinoplu’nun desteği ile seçimi kazanacağız. Önümüzü kesmek isteyenler, pankartlarımızı kesenler bilsinler ki Sinop halkı kararını verdi. 31 Mart akşamı Sinop'u Milli görüş belediyeciliği ile buluşturacağız. Ne yaparsanız yapın Saadet Partisinin Belediye Başkanlığını kazanmasını engelleyemeyeceksiniz.”

Editör: Mustafa Usta