SİNOP BALATLAR YAPI TOPLULUĞU’NDA DİN ADAMLARI FİGÜRLERİ, KİLİSE PİSKOPOSLARI VE HRİSTİYAN DİNİ FİGÜRLERİ ÇIKTI SİNOP BALATLAR YAPI TOPLULUĞU’NDA DİN ADAMLARI FİGÜRLERİ, KİLİSE PİSKOPOSLARI VE HRİSTİYAN DİNİ FİGÜRLERİ ÇIKTIÖnder Sinop İmam Hatipliler Derneği Başkanı İsmail Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri Sinop iline yeni atanan Kültür ve Turizm İl Müdürü Fatih Güzel’e ziyarette bulundu.

Önder Sinop İmam Hatipliler Derneği Başkanı İsmail Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri Osman Aksu, Muhammed Başoğlu, Selamettin Taş ve Faruk Eskici Sinop iline yeni atanan Kültür ve Turizm İl Müdürü Fatih Güzel’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Sinop İl Kültür ve Turizm Müdürü Fatih Güzel’in makamında gerçekleşen ziyarette Önder Sinop İmam Hatipliler Derneği Başkanı İsmail Aksoy, dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ziyaret sonunda Kültür ve Turizm İl Müdürü Fatih Güzel, Önder Sinop İmam Hatipliler Derneği Başkanı İsmail Aksoy ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.
 

Editör: Mustafa Usta