RECEP YEŞİL İNŞAAT RECEP YEŞİL İNŞAATCHP Sinop Belediye Başkan Adayı Metin Gürbüz, “Dolayısıyla seçmen 31 Mart’ta sandığa çok istekli olarak gidecek. Siyasal iktidara da gerekli mesajı verecek. Biz bunu yaptığımız temaslarda görüyoruz. Durumda artık genel iktidarın sorgulanmasına dönmüş durumda. İnsanlar çok mağdurlar.” Dedi. CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ise; “Biz Sinop olarak bu kenti birlikte yönetmeye hazırız. Hangi partiden olursa olsun dostlarımızı, hemşehrilerimizi bu zamana kadar ayırt etmedik. Bundan sonra da ayırt etmeyeceğiz. Buyursunlar gelsinler Metin beyle, bizlerle beraber kenti beraber yönetelim. Metin beyin çok güzel işler yapacağına inanıyorum.” Diye konuştu.

CHP Sinop Belediye Başkan Adayı Metin Gürbüz ve CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz 31 Mart tarihinde gerçekleşecek yerel seçimler ile ilgili açıklamalarda bulundu. CHP Sinop Belediye Başkan Adayı Metin Gürbüz, şöyle konuştu.

“Kapı kapı dolaşıyoruz. Yerel seçimler artık bir genel seçim havasına bürünmüş durumda. Siyasal iktidarın ekonomik politikaları, hesapları, emeklileri, memurları, işçileri perişan etmiş durumda. Halkın siyasal iktidara tepkileriyle karşılaşıyoruz. Beklentileri tamamen ekonomik şartların düzelmesi. Ev alamıyorlar, kiralık ev bulamıyorlar. Kiralarını ödeyecek paraları dahi yok. Gelir grupları çok alt gruplara inmiş durumda. Dolayısıyla seçmen 31 Mart’ta sandığa çok istekli olarak gidecek. Siyasal iktidara da gerekli mesajı verecek. Biz bunu yaptığımız temaslarda görüyoruz. Durumda artık genel iktidarın sorgulanmasına dönmüş durumda. İnsanlar çok mağdurlar. Yoksulluk sınırının altında gelirlerle yaşamak zorunda kalıyorlar.”

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ise; “Sinop merkez için yerel seçimler konusunda ben şunu söyleyebilirim. İnsanların tepkisi gayet güzel. Merkezle ilgili bir sıkıntımız yok. Gümbür gümbür geliyoruz. Biz Sinop olarak bu kenti birlikte yönetmeye hazırız. Hangi partiden olursa olsun dostlarımızı, hemşehrilerimizi bu zamana kadar ayırt etmedik. Bundan sonra da ayırt etmeyeceğiz. Buyursunlar gelsinler Metin beyle, bizlerle beraber kenti beraber yönetelim. Metin beyin çok güzel işler yapacağına inanıyorum. Kendisi uzun zamandır sahada. Sahadaki sevgi selini de gördük, çok mutlu oluyoruz. İnşallah kazasız belasız bir seçim geçireceğiz. Kimseyi kötülemek ya da karalamak gibi bir derdimiz yok. Bu seçimi Metin beyle alacağımızı canı gönülden inanıyorum ve Sinop çok daha güzel bir şekilde yönetilecek. Kentimiz adına güzel şeyler yapılacak. Metin beyin projelerine de bir bakın derim.”

Editör: Mustafa Usta