KARADENİZ BÖLGESİNİN EN BÜYÜK ORMAN DEPOSU, AYANCIK’TA İNŞA EDİLDİ KARADENİZ BÖLGESİNİN EN BÜYÜK ORMAN DEPOSU, AYANCIK’TA İNŞA EDİLDİ

Sinop'ta dünya evine giren gazeteci çift, nikah sonrası kent meydanına inerek mutluluklarını toplumla paylaştı. Ajans Sinop Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Deniz Özen ile Flaş Haber İnternet Haber Sitesi Yazı İşleri Müdürü Tuğba Yılmaz, Kumkapı sahilinde düzenlenen nikah merasimi ile hayatlarını birleştirdi.

Belediye Başkanı Barış Ayhan'ın kıydığı nikaha, Jandarma Alay Komutanı J. Kd. Albay Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü Tarıkhan Çetiner,  Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir,  İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yahya Çınkıl,  25. Dönem Sinop Milletvekili Cengiz Tokmak,  İstanbul Sinopspor Kulüp Başkanı Rafet Orhan'ın yani sıra kurum müdürleri,  sivil toplum kuruluşları temsilcileri,  basın mensupları ve davetliler katıldı. Öte yandan Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş ve CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ve siyasi parti temsilcileri ve politikacılar başta olmak üzere çelenk ve çiçekleriyle eşlik etti.

MUTLULUĞU HALK İLE PAYLAŞTILAR!

Deniz ve Tuğba çifti nikahın ardından Aşıklar parkı ve Uğur Mumcu meydanına indi ve vatandaşlarla birlikte doyasıya eğlendi. Yaşanan bu anları ise yüzlerce kişi cep telefonu ile kayda aldı.

“TOPLUM BİZİM AİLEMİZ”

Gece sonrası duygularını ifade eden Gazeteci Deniz Özen; " Bizler gazeteciyiz. Bir gazetecinin ailesi toplumdur. Acıları,  hüzünleri hep birlikte paylaştık. Bu mutlu günümüzde ailemiz yani toplumla birlikte yakalamak istedik. Harika bir günü bize yaşatan herkese teşekkür ederim. " dedi.

 

Editör: Mustafa Usta