CHP İstanbul Milletvekili Engin Altay'ın vefat eden babası Kazım Altay'ın(90) cenazesi, Sinop'un Erfelek ilçesinde gözyaşlarıyla toprağa verildi. Cenazeye eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı.

CHP İstanbul Milletvekili Engin Altay'ın vefat eden babası Kazım Altay için, Erfelek Meydan Camisi'nde öğle namazını müteakip cenaze namazı kılındı. Altay, daha sonra ilçe mezarlığındaki aile kabristanlığına gözyaşları ile son yolculuğuna uğurlandı. CHP İstanbul Milletvekili Engin Altay ile aile fertleri, cami ve mezarlık çıkışında taziyeleri kabul etti.

Cenazeye CHP eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, CHP Sinop İl Başkanı Avukat Aykut Cem Yalçınkaya, partinin üst düzey genel merkez yöneticileri, CHP’li milletvekilleri, belediye başkanları, il ve ilçe başkanları ile vatandaşlar katıldı.

AK PARTİ SİNOP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÜÇÜNCÜOĞLU PROJE TANITIM TOPLANTISI DÜZENLEYECEK AK PARTİ SİNOP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÜÇÜNCÜOĞLU PROJE TANITIM TOPLANTISI DÜZENLEYECEK

Editör: Mustafa Usta