Döviz Kurları
 • Bist : 93043.28
 • Altın :
 • Dolar :
 • Euro :
Sinop Hava Durumu
GökGürültülü Sağnak Yağışlı Sıcaklık : 27°C / 19°C Durum : GökGürültülü Sağnak Yağışlı
Bu haber 09 Kasım 2012 10:17:57 Tarihinde eklenmiştir. 5389 Defa Okundu.

Göreve Başladı

Sinop Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Haluk Ünver :"Halkımızın hak ettiği sağlık hizmetini, dünya standartlarında, hatta birçok alanda dünya standartlarının bile üzerinde, hizmet vermek için gayret içerisinde olacağız." Dedi.

Göreve Başladı

Sinop Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Haluk Ünver :Halkımızın hak ettiği sağlık hizmetini, dünya standartlarında, hatta birçok alanda dünya standartlarının bile üzerinde, hizmet vermek için gayret içerisinde olacağız. Dedi.
Ankara Kamu Hastaneleri Kurumunda daire başkanı olarak görev yaparken, Sinop Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği'ne atanan Haluk Ünver , 1 Kasım itibariyle Sinop'ta yeni görevine başladı.
Sağlıkta Dönüşüm Programı kapsamında oluşturulan Sinop Kamu Hastaneler Birliği'ne atamalar yapılarak görevli personeller sözleşme imzalandı. Buna göre Genel Sekreter Haluk Ünver , İdari Hizmetler Başkanı Erkal Bozbek Mali Hizmetler Başkanı Özcan Bulut, Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Yöneticisi , Başhekimi Uzm. Dr. Bekir Keser, Türkeli devlet hastanesi başhekimi Dahiliye Polikliniği İç Hastalıkları Uzmanı Uzm.Dr. Cem Biçen olurken diğer ilçelerimizin başhekimleri değişmedi.
Genel Sekreter Ünver hedefinin; verimliliği, hasta ve çalışan memnuniyeti ile güvenliğini sağlayan, aktif bir sistem oluşturmak olduğunu söyleyerek konuşmasını şöyle sürdürdü:1 Kasım itibariyle birliğimizde kuruluş işlemlerini başlattık ve tamamladık. Geçici olarak Atatürk devlet hastanesinin içerisinde kendimize ayırdığımız birimlerde hizmet vermeye başladık.
Bundan sonra birliklerin kurulması ile birlikte yeni bir sürece geçiyoruz. Bu yeni sistem Türkiye de kamuda böyle bir yapılanmaya, performansa, başarıya ve sağlık sistemini şimdiye kadar geldiği, dünyada örnek gösterilen yerlerden, çok daha ileriye gidebilecek, daha ileriye götürecek düzeyde, çalışmalar yapacak bir sistem olacak.
Halkımızın hak ettiği sağlık hizmetini dünya standartlarında hatta birçok alanda dünya standartlarının bile üzerinde vermek için gayret içerisinde olcağız. Dedi.
Daha önce Ankara kamu hastaneleri kurumunda daire başkanı olarak görev yapan ve Sinop'a atanan Haluk Ünver 1964 Akşehir doğumlu, evli ve 2 çocuk babası.
Haber
Songül Korkmaz

Etiketler

Yorum Yap

Toplam 3 Kez yorumlandı.
 • Taner
  Taner, 2012-11-18 13:37:35
  Sinop mali işler başkanı Özcan BULUT, Ankara yüksek ihtisas hastanesinde bir çok başarılı çalışmalara imza atmış son derece bilgili donanımlı dört dörtlük bir idareci dir.Sinop için gerçekten çok iyi bir karar olmuş.Onun gibi bir insanın sinop ta olması sinopumuz için büyük şans.
 • Yakup Usta
  Yakup Usta, 2012-11-11 23:51:56
  Kamu hastaneler birliği, hizmet kalitesini artırmak için filan değil hastaneleri kar eden kurumlar haline dönüştürmek için kurulmuştur. Sağlıkta kar olurmu? olur.Bakarız kalitemi artar başka şeylermi.
 • kerim
  kerim, 2012-11-10 07:48:20
  ankara ihtisas hastanesi acil servisindeki performansı ile çalışırsa vay sinopluların haline
Advert
Advert

Çok Okunanlar

Advert

Arşiv Arama

HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
27°C / 19°C
Durum
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
Namaz Vakitleri
İmsak
02:49
Güneş
04:56
Öğle
12:48
İkindi
16:48
Akşam
20:27
Yatsı
22:22

Anket

Tümü