Feci Kaza Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı (videolu)
SİNOPLU FENERBAHÇELİLER BUNA ÇOK SEVİNECEK
SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI
ŞENLİKLER RENKLİ GEÇİYOR
Bu haber 09 Kasım 2012, Cuma 10:17 tarihinde eklendi. 3917 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Göreve Başladı

Sinop Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Haluk Ünver :"Halkımızın hak ettiği sağlık hizmetini, dünya standartlarında, hatta birçok alanda dünya standartlarının bile üzerinde, hizmet vermek için gayret içerisinde olacağız." Dedi.
Göreve Başladı  Sinop Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Haluk Ünver :"Halkımızın hak ettiği sağlık hizmetini, dünya standartlarında, hatta birçok alanda dünya standartlarının bile üzerinde, hizmet vermek için gayret içerisinde olacağız." Dedi.
 Ankara  Kamu Hastaneleri Kurumunda  daire başkanı olarak  görev yaparken, Sinop  Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği'ne atanan Haluk Ünver , 1 Kasım itibariyle Sinop'ta yeni görevine başladı.
 Sağlıkta Dönüşüm Programı kapsamında oluşturulan Sinop Kamu Hastaneler Birliği'ne atamalar yapılarak görevli personeller sözleşme imzalandı. Buna göre Genel Sekreter Haluk Ünver , İdari Hizmetler Başkanı Erkal Bozbek Mali Hizmetler Başkanı Özcan Bulut, Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Yöneticisi , Başhekimi  Uzm. Dr. Bekir Keser, Türkeli devlet hastanesi başhekimi  Dahiliye Polikliniği İç Hastalıkları Uzmanı Uzm.Dr. Cem Biçen olurken diğer ilçelerimizin başhekimleri değişmedi.
 Genel Sekreter Ünver hedefinin; verimliliği, hasta ve çalışan memnuniyeti ile güvenliğini sağlayan, aktif bir sistem oluşturmak olduğunu söyleyerek konuşmasını şöyle sürdürdü:"1 Kasım itibariyle birliğimizde kuruluş işlemlerini başlattık ve tamamladık.   Geçici olarak Atatürk devlet hastanesinin içerisinde kendimize ayırdığımız birimlerde hizmet vermeye başladık.
 Bundan sonra birliklerin kurulması ile birlikte yeni bir sürece geçiyoruz.    Bu yeni sistem Türkiye de kamuda böyle bir yapılanmaya, performansa, başarıya ve sağlık sistemini şimdiye kadar geldiği, dünyada örnek gösterilen yerlerden, çok daha ileriye gidebilecek, daha ileriye götürecek düzeyde, çalışmalar yapacak bir sistem olacak.
  Halkımızın hak ettiği sağlık hizmetini dünya standartlarında hatta birçok alanda dünya standartlarının bile üzerinde vermek için gayret içerisinde olcağız." Dedi.
 Daha önce Ankara kamu hastaneleri kurumunda daire başkanı olarak görev yapan ve Sinop'a atanan Haluk Ünver 1964 Akşehir doğumlu, evli ve 2 çocuk babası.
Haber
Songül Korkmaz

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
oyunvideo izle

konya haber - konya haberleri

Copyright © Sinop Haber57 - sinop haber, sinop haberleri, vide